Piesakies pa tālr.: +371 29389724

Vadītāji 2017

 

 

Zane Audrupe

Zane Audrupe

nometnes vadītāja

Ļoti garšo arbūzi un kūkas. Mīļākā spēle Tautas bumba. Spēkaruksī esmu kopš....nu jau šķiet, ka no 2012.gada. Vasaras, kuras esmu pavadījusi šeit ir bijušas piedzīvojumiem bagātas. Ir iegūti daudz jauni draugi, paziņas. Lieliskas, prieka pilnas emocijas un piedzīvojumi. Viss ir bijis tik Fantastiski forši, ka nemaz negribas atgriezties atpakaļ realitātē.

Signe Stepanova

Signe Stepanova

nometnes vadītāja

Esmu topošā sporta skolotāja, studēju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Ar lielāko prieku baudu laiku, ko pavadu pie dabas sportojot vai vienkārši atpūšoties. Mans mīļākais gadalaiks ir vasara, jo tas ir piedzīvojumu, jaunu un paliekošu atmiņu laiks. Spēka Ruksis noteikti ir īstā vieta, kur piedzīvot jautrus brīžus, darīt lietas, ko nekad neesi darījis, iegūt jaunas intereses vai hobijus.

Rihars Bahs

Rihars Bahs

nometnes vadītājs

Studēju medijus un žurnālistiku Vidzemes augstskolā. Ar mani nekad nav garlaicīgi, jo vienmēr varu izdomāt kādas trakulības. Katru gadu piedalos Spēkarukša talantu šovā, kas vienmēr bērniem paliek atmiņā kā smieklīgs uznāciens.

Olesja Aleksova

Olesja Aleksova

nometnes vadītāja

Piedzīvojumu meklētāja. Radošuma notis tiek saskatītas it visā, padarot pat pašu vienkāršāko nodarbi par krāsainu un neaizmirstamu stāstu. Ikdienā ir studente Rīgas tehniskā universitāte.

Matīss Šteins

Matīss Šteins

nometnes vadītājs

Profesionāls "Namiņš deg" spēlētājs un riktīgs miegamice. Rakstu, lasu un fantazēju. Jāpiekrīt Markam Tvenam, sakot, ka divas svarīgākās dienas mūsu dzīvēs ir diena, kad mēs piedzimstam un diena, kad mēs saprotam - kāpēc.

Matīss Liepiņš

Matīss Liepiņš

nometnes vadītājs

Esmu jautrs, draudzīgs un inteliģents ceļotājs. Laimi, mieru, enerģiju un gandarījumu dzīvē rodu no aktīvas atpūtas un mātes dabas. Nometnē darbojos, jo katru no mums veido arī cilvēki, kas apkārt un kur vēl pozitīvākas emocijas un nebeidzamāka enerģija, kā bērniem brīvdienās.

Mārtiņš Zvirbulis

Mārtiņš Zvirbulis

nometnes vadītājs

Radoša dvēsele, kurā vēl mīt bērns - tā mani raksturo draugi. Studēju RTU Būvniecības fakultātē par būvinženieri.

Linda Rutule

Linda Rutule

nometnes vadītāja

Iepriekšējā dzīvē visticamāk biju kaķis. Dabas baudītāja no matu galiņiem līdz papēžiem. Uzskatu, ka viss ir iespējams. Viss! Metos dzīves izaicinājumos, jo zinu, ka dzīves skolas mācības padarīs mani zinošāku. Tas patīk! Un tāpēc galvenais ir piedalīties…dzīvē! Savu ikdienu pakārtoju fotografēšanai, grafiskā dizaina radīšanai, arhitektūras studēšanai, šad tad TV un radio.

Inga Gobzeme

Inga Gobzeme

nometnes vadītāja

Mans bērnības sapnis bija piedalīties nometnē. Toreiz tas nebija iespējams. Sanāk, ka pirmās nometnes organizēju savam iekšējam bērnam. Tā bija milzu atbildība, jo mērķis bija izveidot ko patiesi īpašu. Iespējams, tāpēc Spēkaruksis katram tā dalībniekam kļūst tik sirsnīgi tuvs, jo tapis patiesā mīlestībā uz savu iekšējo bērnu, kurš, ticu, mīt katrā šīs planētas iedzīvotājā jebkurā vecumā.

Elizabete Elza Torstere

Elizabete Elza Torstere

nometnes vadītāja

Mani sauc Elza, bet bērni mani sauc par Rozīni. Es mācos Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, plānoju kļūt par bērnu advokāti. Man ļoti garšo šokolāde.

Anete Markevica

Anete Markevica

nometnes vadītāja

Cilvēki mani raksturo kā dzīves baudītāju, kas vienmēr zina, kur smelties enerģiju un iedvesmu no dabas, mūzikas un apkārt notiekošā. Saka, ka es zinu kā likt piedzīvojumiem notikt un kā padarīt ikdienu krāsaināku! Spēka Ruksis ir vieta, kur iegūt jaunus draugus, piedzīvojumus un atmiņas. Vieta, kur izaicināt sevi un parvērst vasaru par neaizmirstamu piedzīvojumu!