Piesakies pa tālr.: +371 29389724

Par nometni

Inga Gobzeme 2    
Viss ir iespējams, tikai jānotic sev! 

Nometnes organizatore Inga Gobzeme :”Ir jāizmanto katrs savs talants! Mežs būtu pavisam kluss, ja tajā dziedātu nevis visi putni, bet tikai tie, kas to dara vislabāk. Ceļš uz panākumiem ved caur savu talantu apzināšanos un to mērķtiecīgu pilnveidošanu.

Astoņu gadu garumā ir uzorganizētas 30 nometnes un kopumā Spēkarukša prieku izbaudījuši ap 1000 bērnu. Ir nometņotāji, kuri šogad nometņos jau devīto gadu.

Ideja par Spēkaruksi un tā filozofija tapa patiesā vēlmē radīt prieku un mums tas ir izdevies!

  • Spēkaruksis – tā ir piedzīvojumu nometne, kurā aktivitātes vērstas uz savstarpēju sadarbību un nometņotāja kreativitātes attīstīšanu.

Par nometni un nometnes dalībnieka ieguvumiem:

  • Interesantā un atraktīvā veidā caur aizraujošām aktivitātēm bērni tuvinās dabai, veicinot “zaļo domāšanu”.
  • Tiek izcelti katra nometņotāja individuālie talanti un spējas.
  • Lieliska nedēļa bez datora – tā vietā aktīva un sportiska piedzīvojumiem piepildīta nedēļa.
  • Labvēlīgā, motivējošā gaisotnē tiek dotas zināšanas par paļāvību saviem spēkiem, lai bērni nākotnē būtu sekmīgi optimisti.(Nometnei tiek piesaistīti sabiedrībā atpazīstamu dažādu profesiju, sporta veidu pārstāvji)
  • Nometnes laikā tiek iegūti jauni draugi, veicinātas radošās spējas.
  • Dalībnieks tiek motivēts aktīvai līdzdalībai (Spēkarukša nauda, pašiem sava jauno biznesmeņu skola. Īpašo naudu var nopelnīt krājot zīmodziņus Spēkarukša pasēs. Zīmodziņus var saņemt par labiem darbiem, jaukiem vārdiem, draudzību, piedalīšanos dienas aktivitātēs, uzvarām konkursos un stafetēs.)

Sadarbībā ar Latvijas Gumijlēcēju atrakcijām Spēkaruksis ir vienīgā nometne Latvijā, kurā vienas nometnes ietvaros tiek piedāvāts tik daudz piepūšamo atrakciju! 🙂

jura kokteili udenspreiku DSC 0104

Dienas notikumi tiek publicēti Spēkarukša facebook lapā, lai vecākiem būtu iespēja sekot līdzi bērnu aktivitātēm.

Spēkarukša mērķis ir nometņotāju prieka pilnas atmiņas par nometnē pavadīto nedēļu!

Kam es uzticu savu bērnu?
Nometni organizē SIA “Koncha”. Jūsu bērni būs atsaucīgas un profesionālas komandas rokās! Sekmīgi, interesanti, pieredzējuši un tieši šai nometnei nepieciešamās zināšanas ieguvuši cilvēki.
Nometnes vadītāju pavasaris paiet radošā gaisotnē darbojoties pie jaunām idejām, kuras pārtop par bērnu vasaras lieliskajiem piedzīvojumiem!
Īpaši lielu vērību pievēršam drošības aspektu ievērošanai nometnes laikā.
Nometnes tiek organizētas atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.981 par “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību”
Nometnes vadītāja un organizatore – Inga Gobzeme (nometnes vadītājas apliecības Nr. RR-000182)